• Свеж
Кошула за ловци на левата рака на сафари за мажи во долги ракави

Кошула за ловци на левата рака на сафари за мажи во долги ракави

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Вентиларна лева ракава кошула за мажи во долги ракави е направена за левичарски стрелците кои одат на африкански лов на сафари. Вентилаторот за обложување на мрежата го циркулира воздухот за да ве одржи ладен, а ватираната подлога за стрелање на рамото ефикасно се повлекува од перничињата со пиштол. Две џебови на градите, еден со копче со копчиња и еден со затворено затворање, безбедно и ефикасно носат дозволи, патни документи и други основни опрема за отворено. Копчињата надолу ги одржуваат точките на јака во место и во ветровити денови. Двојно зашиени низ целата трајност, со дарежлива големина и долги опашки што остануваат влечени. Направени во Африка од пред-измиен и пигмент обоен 5 1/2 унца памук за лесна нега и ладна удобност. Оваа маичка со долги ракави на левата рака со стрелање со снимање лепенка и отвор за проветрување е совршена за авантуристи во вас. Квалитетен материјал : Направен во Африка од 100% памук, левата рака на левата рака со долги ракави е тестирана за издржливост и перформанси. Силно е двојно зашиен и ви нуди голема удобност . удобно и дише : автентично снимање, ловна кошула со ткаенина што може да дише за удобност. Најдобро е да се вклопи и ќе изгледа како тие да бидат специјално прилагодени на вашето тело . ватирана лепенка за стрелачи : ватираната стрелец на стрелачот ефикасно перничиња од пиштолот се повлекуваат и го спречуваат пиштолот да не се обеси. Совршено за пешачење по африканската савана, пловење, одење, патување, пешачење, кампување, трчање, возење велосипед, качување, риболов, планинарење, пукање и сите активности за рекреација на отворено, забавно или лов на игри . Совршен дизајн : Совршено дизајнирана кошула за да го направите вашиот Активности на отворено се ладат со стилски изглед. Класичните швајцарски јазичиња ги одржуваат ракавите уредно валани на пладневното сонце и памук решетката за да ве задржи удобно . машината што може да се пее : ознака сафари лева рака на ловџии, пигмент обоена, пред-измиена и пред-смачкана. Модерно е и може да биде внимателен подарок за пријатели, семејства или роднини во многу прилики.

Детални спецификации

Додатоци на производи