• Свеж
Turilly жени плус дозвола за големина на женска екипа за печатење на екипажот половина ракав врвови со кошула со панталони со панталони

Turilly жени плус дозвола за големина на женска екипа за печатење на екипажот половина ракав врвови со кошула со панталони со

DEN 582.24

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : . 4.Кул Серпентин ПРИНЦИНГ5.ГОВОРНА ЕЛАСТИЦИЈА Сезона : Пролет, лето, есен, Винтергер : Womenените : Обичен, забава, Dailymaterial : Памучен постелнина Тип : Камуфилстил : Casual Collar : Crewneck Fit : Fit ture to Sizethickness : Standardhow : Стандардно за миење : Рачно миење, виси или линија суво што добивате : 1 x жени врвови, 1 x панталони : L големина. : Голема САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 115см/45,28 '' Должина на врвовите : 68cm/26.77 '' Ваис : 68-84cm/ 26.77-33.07 '' Должина на панталони : 94 см/37.01 '' Она што оваа облека може да ви понуди е дека тоа е совршени подароци за жени и девојчиња, а идеално е за матурска, датум, Божиќ, забава, роденден, годишнина и секојдневно носење. Користејќи висококвалитетен материјал за ткаенини, удобно и издржлив. Може да се користи за да се украсите кога одите на забава . може да се користи за секојдневно носење и совпаѓање, подобрување на сликата. Со уникатен дизајн, одличната верзија може да се користи за да одговара на сите видови облека - стилски изглед за сите прилики.

Детални спецификации

Додатоци на производи