• Свеж
Работни места 05231t Цвет Спајк

Работни места 05231t Цвет Спајк

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Клучни карактеристики; лесна за употреба формула за куќички; без мешање или мерење; се хранат за 2 месеци; одржувањето на вашите куќишта здрави и оплодени е полесно од кога било со шила за храна на houbeобе (Р). Овие шила обезбедуваат континуирано снабдување со важни хранливи материи токму во корените, каде што најмногу им се потребни на растенијата. Пред-измерените, специјално формулирани шила едноставно се вметнуваат во почвата околу вашето растение. За разлика од течностите или грануларните, шилевите на houseобновите на Jobобе ги елиминираат хаос, опасности и мириси - и не можат да се мијат кога водите. 3 парчиња работни места 05231 T 50 Пакет 10 10 4 Цветски шик.

Детални спецификации

Додатоци на производи