• Свеж
- КАУБОЈКА ШЕРИФ ЗНАЧКА

- КАУБОЈКА ШЕРИФ ЗНАЧКА

DEN 319.84

Од стока
Во магацинот

Ставете го завршниот допир на костимот со Значката На Розовиот Шериф. Има игла на грбот за прицврстување на елек или кошула и добро се координира со други шерифски костими како чизми, каубојска капа, бандана и многу повеќе (други додатоци што се продаваат поединечно). Оваа значка За Шериф За Ноќта на Вештерките е погодна и за деца и за возрасни и може да се користи за трикови или лекување, забави за облекување и други преправања. Пинк Шериф Значка : Изработена од пластика. Забавен додаток и за деца и за возрасни. Закачете го грбот за прицврстување на кошулата или елекот. Розова значка координира со чизми, капа и други додатоци за костими на шерифот (продадени одделно).

Детални спецификации

Додатоци на производи