• Свеж
Womenените градник со целосна покриеност двојно плус големина без ретроспекти за градежни цевки отстранлив од горниот дел од ширина

Womenените градник со целосна покриеност двојно плус големина без ретроспекти за градежни цевки отстранлив од горниот дел од

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Град за жени : Различни големини за избор : Погледнете во табелата за мерење на големината за да ја пронајдете најдобрата големина пред да купите. Ако сте помеѓу 2 големини, ви препорачуваме да изберете поголема големина. Ткаенина што може да се крева : градник е изработен од измешана ткаенина од полиестер и спандекс, која е мазна и мека, дише и апсорбирање на пот, нежно за кожата и удобно за носење; Нема да ве натера да имате врзани чувства безжични и безжични : градник има удобни ленти и меки, еластични ткаенини, комбинирани со непречен и безжичен дизајн, овозможувајќи ви да уживате во лесна поддршка и максимална удобност : овој беспрекорен резервоар со врвен градник со одвојлива чаша е со одвојување на чаши дизајнирани да ве одржуваат удобно ноќ и ден за време на прекувремената работа, особено практични за лежење, купување, трчање работи, но може да се носат и како секојдневна облека, долна облека за спиење или за која било друга прилика што бара релаксација безжично и удобно : носење спортски градници веќе не се повеќе Ограничено на сесии за тренингот. Може да ставите еден дури и додека легнувате дома, да правите работи или да водите работи или која било друга вежба со низок интензитет. (Не е соодветно за вежбање со висок интензитет). Тие се толку удобни што едвај ќе забележите дека имате нешто. Увоз. Рачна перење и машина за перење. Погледнете ја табелата со големина или табелата со големина пред да ја купите, нашата големина е малку тенка, затоа предлагаме да купите доволно големина една големина поголема. Долна облека за жени : Долна облека за Денот на вineубените, романтична ноќ, невестинска долна облека, свадбена ноќ, меден месец, годишнина, секој посебен момент, итн. Материјал : полиестер; пакет содржи : 1 парчиња долна облека. Грижа за облека : миење на рацете или миење машини со торба за долна облека, максимум 40 степени Целзиусови, висат да се исушат, железо со крпа за печат. Совршен подарок- Ако конечно имате проблем во процесот на употреба, прво контактирајте со нас, ние ќе ви го дадеме најдоброто решение! Вклучувајќи поврат или поврат за кој било квалитет . Ние продаваме разни стилови на долна облека, подароци за жени, женски пижами комплети , пижами за жени, долна облека за жени, машка долна облека, подароци за жени кои имаат сè, облеки за жени, панталони за пижами, долна облека, пижами што одговараат на парови, спортски градници за жени, машка наметка, женска облека, сет за пижами, градник, градник за жени, женски пижами, женски долна облека, пижами за жени, пижами, боксери за мажи, хулахопки за жени, плус долна облека, пижами за мажи, медицински сестри, машка долна облека боксерски пакети, гаќички, гаќички, периоди, гаќички, в Valentinesидари за ден на в Valentини, декор на Денот на Валентини, Подароци за Денот на вinesубените за него, Декорација на Денот на вinesубените, подароци за Денот на вinesубените за неа, украси за в Valentубените, подароци за Денот на вinesубените, Денот на вinesубените.

Детални спецификации

Додатоци на производи