• Свеж
Бакстон Студио Кора Модерна И Современа Сиво-Беж Ткаенина Тапацирана Глава Со Целосна Големина, Ентериери На Големо

Бакстон Студио Кора Модерна И Современа Сиво-Беж Ткаенина Тапацирана Глава Со Целосна Големина, Ентериери На Големо

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Бакстон Студио Кора Модерна И Современа Сиво-Беж Ткаенина Тапацирана Глава Со Целосна Големина, Ентериери на Големо убавите облини на главата На Кора ќе ве натераат да се чувствувате како кралско семејство секоја вечер. Со поздравување на класичниот француски дизајн и достапна во низа неутрални тонови, оваа колекција е декадентна и крајно божествена. Прекрасно романтично, убедливите облини и бујниот Тапацир на Колекцијата Кора не потсетуваат на вечера со свеќи во Париз, и интимна и прекрасно над врвот, одеднаш. За оние кои сакаат да додадат допир на луксуз во нивната спална соба, насловот На Кора речиси веднаш ќе го зафати секој простор, создавајќи го тој будоар инспириран од франција за кој сонувавте. Дизајнот со копчиња го привлекува вниманието на вашите гости веднаш! Изградена од цврста рамка од гумено дрво и иверица, насловот е изграден да трае. Мека полиестерска ткаенина во сиво беж над главата исполнета со пена обезбедува доволно удобност за да се потпрете. Потпорите за нозе се невидливи откако ќе се постават и може да се прилагодат за да одговараат на висината на вашиот ансамбл за погодност. Насловот седи помеѓу ѕидот и рамката на ансамблот, прицврстувајќи не на основата на креветот, туку на нозете, за стабилност. Направено Во Малезија, оваа глава со целосна големина бара склопување. Спецификациимодерна и современа тапацирана глава со целосна големина облик на облини со сребрени глави за нокти и дизајн на тафтување со копчиња за елегантен и гламурозен изглед на главата доаѓа со 2 претходно дупчени дупки (со висина од земја нагоре од 5,5" и 8") кои одат со кој Било легет и Плат горниот дел од рамката на задниот дел од нозете на главата доаѓа со 5 дупки со претходно дупчење 2.55" освен еден од друг за прилагодување на висинатагреникаво-беж ткаенинасобранието бараше украсно украсување на главата на ноктите. Рамка од гумено дрво со подлога од пена. Преоден стил. Полиестерски тапацир во избор на бои. Прицврстува на рамката на креветот (не е вклучена). Изберете од достапни големини.

Детални спецификации

Додатоци на производи