• Свеж
Пливање Гигант 60 Надувување Лубеница Парче Остров Базен, Езеро, Лебдечки Сплав Лежалка За Деца И Возрасни, Црвена И Зелена

Пливање Гигант 60 Надувување Лубеница Парче Остров Базен, Езеро, Лебдечки Сплав Лежалка За Деца И Возрасни, Црвена И Зелена

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Знаете дека е лето кога ќе можете да уживате во вкусно, сочно парче лубеница. Сега можете да јадете малку додека лебдите На Пливачката Линија Островот На Лубеницата На Надувување Плови. Животот е сладок, а исто така и летото, затоа поминете ги тие топли денови разладувајќи се на ладно парче лубеница. Со дијаметар од 60 инчи, овој сплав нуди простор за истегнување на 1 лице. Изработени од издржливи пвц винилни материјали, ќе уживате во овој сплав на вода со години забава покрај базенот. Без разлика дали прскате во базенот во вашиот двор или лебдите по мрзливата река, оваа шарена тркалезна надувување е токму она што ви треба. Лесно надувајте го овој сплав од лубеница со употреба на воздушна пумпа (не е вклучена) или издувајте кога не ја користите за погодно решение за складирање. . За 1 во диња, направете прскање ова лето со Парче Лубеница На Надувување Пловечки Воден Сплав од Пливање. Удобната лежалка за базен има забавен дизајн на лубеница кој сигурно ќе ги сврти главите додека обезбедува релаксација цело лето. Лесен за преносливост овој сплав е направен за сместување на 1 лице кое е 4 години или постари. Изработени со издржливи, тешки пвц винилни материјали за долготрајна употреба лето по лето. Винилната ткаенина е мека и нежна за кожата додека лебдите околу базенот, езерото или мрзливите реки во дворот. Лесно се надува со воздушна пумпа (не е вклучена) и се издува кога не се користи за практично складирање. Возраст : 4 години и повеќе. Материјал : Пвц Винил. Тежина Капацитет : 250 Фунти. Боја : Црвена и Зелена. Димензии (L x w x H) : 60 x 60 x 3,2 инчи. Тежина : 3 килограми. Гаранција на производителот : 30-дневна гаранција.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00