• Свеж
Лукав Даб Примо Бинго Маркери 4оз-Зелена

Лукав Даб Примо Бинго Маркери 4оз-Зелена

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Кларенс Џ. Вен-Примо Бинго Маркер. Примо Бинго Dabbers Гаранција Часови На Бинго Играње Забава! Координираните Капачиња На Вен Во Боја Ви Помагаат Да ја Пронајдете Вистинската Боја Секој Пат. Живописни Топли Бои И Лесен Проток, Апликатор За Пролетни Вентили Што Не Протекува, Го Прават Користењето На Примо Бинго Даберс Забавно И Лесно! Примо 4оз. Бинго Боцки Достапни Во Црвена, Розова, Зелена, Сина И Виолетова Боја : Секоја Се Продава Одделно. Произведено Во Сад. КЛАРЕНС Џ. Вен-Примо Бинго Маркер. Примо бинго Dabbers гаранција часови на бинго играње забава!. Координираните капачиња во боја на вен ви помагаат да ја пронајдете вистинската боја секој пат. Живописни топли бои и лесен проток, апликатор за пролетни вентили што не протекува, го прават користењето На Примо бинго Даберс забавно и лесно!.

Детални спецификации

Додатоци на производи