• Свеж
Трансформатори Играчки Земјен Парк Воин Класа Ѕвездикрим Акција Фигура

Трансформатори Играчки Земјен Парк Воин Класа Ѕвездикрим Акција Фигура

DEN 239.52

Од стока
Во магацинот

Трансформатори : Earth Spark воведува нова генерација Трансформатори роботи-првите трансформатори ботови што се родени на Земјата. Заедно со човечкото семејство кое ги пречекува и се грижи за нив, тие ќе редефинираат што значи да се биде семејство. Бројките Од Класата На Воини оживуваат Трансформатори роботи од телевизискиот екран веднаш до вашиот дом! Роботските играчки Од Класата воини имаат популарни трансформатори ликови како што се гледа Во Трансформаторите : анимирана ТВ серија Земјена Парк во импресивна скала од 5 инчи! Со лесна конверзија На Трансформатори, децата можат да ја претворат Играчката Starscream од робот во режим на млаз во 7 чекори. Трансформатори : фигурите Од Класата На Воини На Земјени Паркови се одличен вовед во возбудливиот свет На Трансформатори за мали деца и нови обожаватели! (Секој продаден одделно, предмет на достапност). Трансформаторите и сите поврзани знаци се заштитни знаци на хасбро. Вклучува starscream фигура и инструкции. Слика скала : 5 инчи. Возраст 6 и повеќе. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ОПАСНОСТ ОД ГУШЕЊЕ-Мали делови. Не за деца под 3 години. ● 2023 хасбро. Сите Права Се Задржани. Произведени под лиценца ОД Компанијата ТОМИ, Оод.Трансформатори Earthspark ● 2023 Hasbro/Viacom. 2-ВО-1 КОНВЕРТИРАЧКА ИГРАЧКА : лесна конверзија на Трансформатори совршена за деца на возраст од 6 и повеќе години. Претворете Ја Играчката Starscream од робот во режим на млаз во 7 чекори. Прави одличен подарок за деца!. 5-ИНЧЕН STARSCREAM СЛИКА : starscream акција слика е импресивен 5 инчи висок!. ПОТПИС ОРУЖЈЕ : Слика карактеристики потпис бластер оружје во прилог на робот, така што децата може да донесе возбудлива акција и битка сцени на живот! (Оружјето не се одвојува). Трансформатори : ЛИКОВИ Од Земјени Паркови : Играчката Starscream е инспирирана од Измислениот Децептикон втор по команда Од Трансформатори : Earth Spark, копродуцирана анимирана серија од Никелодеон и Забавна!. ИНСПИРИРАН ОД НИКЕЛОДЕОН И ЗАБАВА ЕДНО ШОУ : Трансформатори : анимираната серија Earth Spark се фокусира на две човечки деца додека создаваат врска со Трансформатори роботи како никогаш порано и работат заедно со омилените обожаватели Како Оптимус Премиер и Бумбари!.

Детални спецификации

Додатоци на производи