• Свеж
Кислород Сензор Одговара изберете: 2011-ХЈУНДАИ СОНАТА, КИА ОПТИМА

Кислород Сензор Одговара изберете: 2011-ХЈУНДАИ СОНАТА, КИА ОПТИМА

DEN 1724.00

Од стока
Во магацинот

Сензорите ЗА КИСЛОРОД ДЕНСО се произведуваат и тестираат според најстрогите стандарди ЗА ОЕ за неспоредливи перформанси. Секоја компонента е прецизно изградена за точна замена и за прв пат одговара. Оваа иновативна линија се одликува со ексклузивниот слој НА СТАПИЦА ОД АЛУМИНИУМ оксид НА ДЕНСО, дизајниран да го заштити керамичкиот елемент од силикон и позирање на олово за подобрени перформанси на моторот, поголема ефикасност на горивото и неспоредлива долговечност. ДЕНСО ви го дава вистинскиот дел и вистинското вклопување, прв пат. Кислород Сензор Одговара Изберете : 2011-2014 ХЈУНДАИ СОНАТА 2015 КИА ОПТИМА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи