• Свеж
Семејни серии заплеткани во светла семејство на персонализиран Божиќен украс направете се-себе

Семејни серии заплеткани во светла семејство на персонализиран Божиќен украс направете се-себе

DEN 351.84

Од стока
Во магацинот

Важно - Ве молиме, забележете : Ние не правиме персонализација !!! Персонализацијата е лесна за правење сами : Персонализација се со убав поен постојан маркер што може да се купи во која било локална продавница. Ако погрешно напишавте писмо, можете да користите 91% триење алкохол, отстранувач на лак за нокти или г -дин чиста магија за бришење за да го отстраните персонализиран меморијален божиќен украс. Премиум Квалитет. Подготвени да висат, веднаш од пакетот. Доаѓа со прстен со лента.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со д�

DEN 288.00