• Свеж
Елегантни Дизајни Три Декоративни Дрвени Бања, Голема, Крајбрежна Плажа

Елегантни Дизајни Три Декоративни Дрвени Бања, Голема, Крајбрежна Плажа

DEN 575.84

Од стока
Во магацинот

Обновете ја вашата бања со овој украсен комплет што одговара на три дела. Овој комплет ќе и даде на вашата бања целосен, кохезивен изглед. Вклучува 1 декоративна рамка, 1 држач за тоалетна хартија и 1 држач за крпи во стилска, чиста завршница за да и дадете на вашата бања совршено ажурирање! Белата Миење заврши на дрво. Тематски текст и слики на плажа во сина боја. Држачот за крпи удобно одговара на 8 стандардни крпи за капење. Држачот за тоалетна хартија удобно одговара на 2 ролни со големина на џамбо.

Детални спецификации

Додатоци на производи