• Свеж
Елегантни Дизајни Три Декоративни Дрвени Бања, Голема, Крајбрежна Плажа

Елегантни Дизајни Три Декоративни Дрвени Бања, Голема, Крајбрежна Плажа

DEN 575.84

Од стока
Во магацинот

Обновете ја вашата бања со овој украсен комплет што одговара на три дела. Овој комплет ќе и даде на вашата бања целосен, кохезивен изглед. Вклучува 1 декоративна рамка, 1 држач за тоалетна хартија и 1 држач за крпи во стилска, чиста завршница за да и дадете на вашата бања совршено ажурирање! Белата Миење заврши на дрво. Тематски текст и слики на плажа во сина боја. Држачот за крпи удобно одговара на 8 стандардни крпи за капење. Држачот за тоалетна хартија удобно одговара на 2 ролни со големина на џамбо.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вештачки Цвеќиња Ливчиња Од Роза Прекрасни Реални Расфрлани Ливчиња Од Роза За Романтична Ноќ, Свадби Централни Делови На Патека,

1 Лажен ливче од роза е изработен од материјал од мека ткаенина кој нема да избледи од сонце или течност �

DEN 1.00

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметност Ѕид Декор Земја Илустрација

Александрија Гроздобер Антички Стил МАПА САД Мапа Со Градови Во Детали Мапа Постери За Ѕид Мапа Уметнос

DEN 351.20

Пимфилм Фустан Кошули За Мажи Тенок Фит Истегнување Слободен Машки Фустан Кошула Тенок Фит Патник Истегнување Виолетова Медиум

Мажите Копче Надолу Кошула Краток Пролет Печатени Врвот Ракав Повик Блуза 3Д Лето Мажи Тенок Не Брчки Фу

DEN 399.84