• Свеж
Розова Шевове Бебе Туш ви Благодариме Белешки, 8ct

Розова Шевове Бебе Туш ви Благодариме Белешки, 8ct

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Заблагодарете им се на пријателите и семејството што ви помогнаа да го прославите вашиот нов пакет радост со нашиот Розов Туш За Бебиња Со Шевови Ви Благодариме Белешки. Нашите бебе туш ви благодариме картички функција бебе ќебе инспирирани детали со" Ви Благодариме " текст и во склопот доаѓаат со осум коверти за лесно испраќање. Розова Шиење Бебе Туш ви Благодариме Белешки мерка 5.4". Бидете сигурни да ги координирате Овие Розови Шевови Бебешки Туш Благодарам Белешки со други розови материјали за забави за туширање за бебиња и украси за забави во еднобојна боја за да создадете убав и незаборавен настан. Розова Шиење Бебе Туш Ви Благодариме Белешки, 8pk : Пакет од 8 Розова Шиење Бебе Туш Ви Благодариме Белешки Картички. Розова Шиење Бебе Туш Ви Благодариме Белешки За Пријателите измерете 5,5 "х 4". Пакетот вклучува 8 пликови за лесно испраќање. Розова Шевове Бебе Туш Забелешките имаат празни места за пишување специјални пораки до гостите. Координирајте се со други розови материјали за забави за туширање за бебиња и украси за забави во еднобојна боја.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид

Ранецот Кети роуз е елегантен црн ранец со розови акценти Чантата е совршена за студенти и работни проф�

DEN 3.00