• Свеж
Шие И Така Натаму Чај Пријатна Комплет, Слатка Куќа

Шие И Така Натаму Чај Пријатна Комплет, Слатка Куќа

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Забавен и лесен начин за создавање прекрасен чај пријатен. Шие И Така Натаму Чај Пријатен Комплет, Слатка Куќа : 2 основни парчиња ткаенина, 5 парчиња апликативна ткаенина, 2 парчиња ткаенина за обложување, 4 копчиња, 1 пом пом трим, 1 лента за ткаенина, 2 полиестерски панели и конец за да се направи 1 сладок чај од викендица пријатен. Завршена големина : 9-13/16 "х 13-5/8". Увезени.

Детални спецификации

Додатоци на производи