• Свеж
Машки Обоени Удобности БЕЗ ОЗНАКИ Со Долна Кошула Со Врат, XL-Црна И Сива

Машки Обоени Удобности БЕЗ ОЗНАКИ Со Долна Кошула Со Врат, XL-Црна И Сива

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Ханес Машки Обоени Comfort Soft® TAGLESS® V-Вратот Долна Кошула Висок V-вратот стил. Comfort Soft® памук плете. Долна кошула без ознаки за удобно деколте без чешање. Повеќе дарежлива должина. Цврсти Материи : 100% Памук; Грејачи : 75% Памук, 25% Полиестер. С. Црно И Сиво. Мажи. Ханес. В-Вратот. Краток Ракав.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со д�

DEN 288.00