• Свеж
Бо Бани Форуми Партија Реквизити

Бо Бани Форуми Партија Реквизити

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Бо Зајаче Колекција Форуми Партија Реквизити - овој сет на реквизит исечоци ќе ви помогне лесно да се создаде забава плажа партија фотографии или украси. Секој пакет вклучува шест собрани реквизити со сребрени фолирани акценти. Големината е околу 11". Бо Бани Форуми Партија Реквизити.

Детални спецификации

Додатоци на производи