• Свеж
Жени?с Гвен Цветни Печатење Лизгање На Патка Чевли

Жени?с Гвен Цветни Печатење Лизгање На Патка Чевли

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Пробијте ги градинарите и уживајте во оние утрински прошетки исполнети со роса облечени во оваа водоотпорна, веганска патка чевли. Подготвен за дожд и градини, гвен има вегански велур облоги и горен цветен принт, со амортизација на мемориска пена за удобност. Пробијте ги градинарите и уживајте во оние утрински прошетки исполнети со роса облечени во оваа водоотпорна, веганска патка чевли. Овој чевел е подготвен за дожд и градини. Гвен се одликува со вегански велур и горен цветен принт. Има амортизација на мемориска пена за удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи