• Свеж
Моен Ева Масло Нанесуваат Бронза Пози-Темп Када Туш

Моен Ева Масло Нанесуваат Бронза Пози-Темп Када Туш

DEN 518.72

Од стока
Во магацинот

Моен го поставува стандардот за исклучителна убавина и сигурен, иновативен дизајн Од завршетоци кои гарантирано ќе траат цел живот, кои совршено го балансираат притисокот на водата внесете елеганција во вашиот дом со премиум селекции од моен. Од софистицираноста на традиционалниот период до рационализираната префинетост на минималистичката современа, ќе најдете мноштво неверојатни начини да го изразите вашиот стил со производи од моен. Моен е посветен на дизајнирање и испорака на прекрасни производи кои траат цел живот - низ целиот свет. Опис Со кривини што течат, преодниот дизајн На колекцијата Ева е чист и органски. Рачките слични на ливчиња и изливот налик на лебед носат опуштено чувство во бањата. Карактеристики : . Триената Бронзена завршница ја вклучува топлината на бронзата со паднати светли и темни акценти, создавајќи антички изглед. рачката на рачката го олеснува прилагодувањето на водата. инсталирајте Со Контролен вентил За балансирање на притисокот Posi-Temp(r) за да ја одржите контролата на температурата на водата под туш. великодушно со дијаметар од 8 инчи овој туш со еко перформанси ја зачувува водата без да ги жртвува перформансите. Спецификации : Гаранција На Производителот : https : // /клиент. Заврши : Нанесуваат Бронза.

Детални спецификации

Додатоци на производи