• Свеж
Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид Заштита-Количка Ракав, Црна

Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Ранецот Кети роуз е елегантен црн ранец со розови акценти. Чантата е совршена за студенти и работни професионалци. Паметна Порта За Полнење (USB Полнење На Енергија. 10574071) Рфид Заштита Лаптоп џеб е во состојба да се вклопи до 14 "лаптопи Ца-Пријателски дизајниран џебови Брз пристап Џебови висок проток на воздух дизајн Поместена Лаптоп Преграда Многу опции За складирање Димензии : 11*5.25*H16. 25" Тежина : 1.98 ФУНТИ Поместена лаптоп преграда за безбедно транспорт на секоја тетратка до 15.25? х 10.375? х 1? (39 х 26 х 2,5 см). Рфид заштитна торба за заштита на личните податоци (на пр. од кредитни картички, пасоши итн.) од кражба од РФИД скенер. Претходно жична USB порта на страната на ранецот за брзо и лесно полнење на паметни телефони или други слични уреди (батеријата не е вклучена). Двоен страничен џеб за чување шишиња или други најважни работи за патување, за да можете целосно да се концентрирате на вашето патување. Додај-а-торба систем удобен вашето патување. Ременот за багаж ви овозможува да го поврзете куферот со ранецот и на тој начин да го повлечете со едната рака. Вашето патување веднаш ќе стане многу полесно и попријатно.

Детални спецификации

Додатоци на производи