• Свеж
Сафавиех Модерна Уметност Барнс Рака Тафтувана Област Килим

Сафавиех Модерна Уметност Барнс Рака Тафтувана Област Килим

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Модерната уметничка колекција е наменета за секојдневни потрошувачи на животен стил кои сакаат теписи од областа кои комбинираат висок стил со лесна нега. Изработена од полиестер со долго носење за јасна боја и дефиниција на моделот, колекцијата е рачно тафтувана Во Кина во оригинални дизајни кои прават смели, детални уметнички изјави во секоја просторија и на секој кат. Сафавиех Модерна Уметност Барнс Рачно Тафтувана Област Килим : Рака тафтувана Во Кина. Висина на купот : 1/2". Памучна подлога, подлога за тепих се препорачува за да се избегне менување и лизгање. Достапно во повеќе бои и големини.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со д�

DEN 288.00