• Свеж
Заврши М-р Во Powerball, 63ct, Обвивка Слободен Машина За Миење Садови Детергент Таблети

Заврши М-р Во Powerball, 63ct, Обвивка Слободен Машина За Миење Садови Детергент Таблети

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Од Светскиот Бренд #1 Препорачан*, Завршете Го Макс во 1 справува со што и да фрлите. Нашата Моќна Топка ја надополнува таблетата за да отстрани дури и печена храна, давајќи ви моќно чистење по 1 пат, секој пат. Завршете Го Макс во 1, кој содржи нови состојки За Заштита Од Стакло, нуди моќен чист и сјај за вашите очила, а истовремено помага да се спречи корозија-оставајќи ги чисти и сјајни! Користете го дури и на вашите најтешки неред како мрсни садови и заматени очила за чистење со брзо дејство. Заврши Макс во 1 таблетите се безбедни за септички системи. Таблетите се лесни за употреба, без обвивка и претходно измерени за да го подобрат вашето искуство со миење садови. * Препорачано од повеќе брендови за миење садови ширум светот (Повеќе брендови за миење садови препорачуваат Готови Производи ширум светот од која било друга марка). Светски Бренд #1 Препорачан * (*Препорачан од повеќе брендови за миење садови ширум светот). Нема потреба од претходно натопување или претходно плакнење со Моќна Топка што ја напојува цврстата маст и ја отстранува изгорената и исушената храна . Спречува редепозити и обезбедува заштита од стакло . Напредниот прав со белило ги чисти цврстите дамки како чај и кафе . Лесни за употреба, без обвивка и претходно измерени капсули за миење садови.

Детални спецификации

Додатоци на производи