• Свеж
Туф Земја Превозникот Имајќи Капка Комплет Одговара: 1998 - Форд Ф250, 2003-ДОЏ РАМ 2500

Туф Земја Превозникот Имајќи Капка Комплет Одговара: 1998 - Форд Ф250, 2003-ДОЏ РАМ 2500

DEN 623.84

Од стока
Во магацинот

Погонско Вратило Носач Лежиште Капка-Превозникот Лежиште Капка Комплет - Превозникот Лежиште Капка Комплет-4-6 во. Лифт-Вкл. Заграда-Хардвер. Карактеристики : Превозникот Лого Капка Комплет. Туф Кантри Ез-Рајд Суспензијата беше инкорпорирана пред повеќе од 20 години, сфаќајќи ја очајната потреба за квалитетни производи за суспензија во светот по пазарот. Како и снабдување НА 4 WD ентузијаст со најдобар квалитет, Туф Земја Ez-Возење Суспензија, исто така, ви нуди најконкурентна цена структура во индустријата. Туф Кантри Ез-Рајд Суспензијата ги отвори вратите во јули 1988 година во мал објект од 1000 квадратни метри. Сега се проширивме во нов технолошки објект висок 53.000 квадратни метри сместен на дното на прекрасните Карпести Планини Во Солт Лејк сити, Јута. Суспензијата НА Туф Кантри ЕЗ-Рајд го користи попречниот терен на Карпестите Планини и нерамниот терен на југоисточната Пустина На Јута во близина на Моав Јута како полигони за тестирање. Сите загради се изработени од висококвалитетен челик од врвна класа и се сечат до прецизни димензии со најсовремен компјутеризиран ласерски зрак. Што значи ова за вас? Тоа значи дека секоја заграда е направена иста и ќе овозможи правилно вклопување. Превозникот Лого Капка Комплет. 4-6 во. Подигни. Вкл. Заграда. Хардвер. Одговара Изберете : 1980-1996,1998-2004 форд Ф250 2003-2005,2006,2009-2011 ДОЏ РАМ 2500 2013-2022 РАМ 3500 2003-2006,2008-2012 ДОЏ РАМ 3500 2012 ДОЏ РАМ 2500 СЛТ 2007-2008 доџ рам 2500 св/слт 2007 Доџ рам 3500 св/слт 2013 овен 2500 св И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Мажи кошули Свети Патрик, печатено случајно копче за краткорочно копче надолу по хавајски кошули, обични кошули подарок за мажи

Спецификација : Бренд : Bextsrack Стил : Обичен, гроздобер Тип на ракав : краток ракав Јака : шири јака Тип на и�

DEN 457.44