• Свеж
Хаски Облоги Прилагодени Штитници За Кал Задни Штитници За Кал Црното Одговара На 07 - ЕКСПЕДИЦИЈА XLT; Ги Исклучува Таблите за напојување el wo избери: 2007-ФОРД ЕКСПЕДИЦ?

Хаски Облоги Прилагодени Штитници За Кал Задни Штитници За Кал Црното Одговара На 07 - ЕКСПЕДИЦИЈА XLT; Ги Исклучува Таблите

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Хаски Облоги формираат соодветни Штитници за Кал се направени од издржлива, отпорна на удари термопластика за сите временски услови, цврста како клинци (или карпи за тоа прашање). Тие се лесни за инсталирање, совршено се усогласуваат со вашите браници и го штитат вашето возење и оние околу вас од бесот на патот. Нашите Штитници за кал се прилагодени за совршено да одговараат на вашите браници. Ако само нашите панталони би можеле да се вклопат така. Изграден до максимална ширина за целосно покривање на шарите на единечни или двојно фабрички гуми. Не се плеткаме со неред наоколу. Нашиот издржлив, отпорен на удари термопластичен материјал за сите временски услови се држи до она што патот го плука по него. Одговара Изберете : 2007-2008, 2010 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА XLT 2012-2017 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА ОГРАНИЧЕНА 2011 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА XLT/КРАЛОТ РАНЧ 2009 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА ЕДИ БАУЕР и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Детални спецификации

Додатоци на производи

Idea4Wall Рамка на платно уметнички wallид декор фаланопсис орхидеја цветна цветна фотографија минимализам модерна блиска драматична

За нас : Idea4 Wall, како професионален производител на украси за домови, е специјализиран за висококвалитет�

DEN 3.33

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33