• Свеж
TruGlo Tru-Lite Про Прилагодливи Видното Светло

TruGlo Tru-Lite Про Прилагодливи Видното Светло

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

ЛЕД светло за гледање со копче за пресврт клик за 3 нивоа на осветленост. Карактеристики лесно вклучување/исклучување и долго траење на батеријата. Вклучува адаптери за да одговараат на најпопуларните брендови за видување. ПРЕДВОДЕНА Од Видното Светло. Вклучува адаптери за најпопуларните модели на лакови. Пресврт кликнете копчето. 3 Нивоа На Осветленост.

Детални спецификации

Додатоци на производи