• Свеж
TruGlo Tru-Lite Про Прилагодливи Видното Светло

TruGlo Tru-Lite Про Прилагодливи Видното Светло

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

ЛЕД светло за гледање со копче за пресврт клик за 3 нивоа на осветленост. Карактеристики лесно вклучување/исклучување и долго траење на батеријата. Вклучува адаптери за да одговараат на најпопуларните брендови за видување. ПРЕДВОДЕНА Од Видното Светло. Вклучува адаптери за најпопуларните модели на лакови. Пресврт кликнете копчето. 3 Нивоа На Осветленост.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќ Подароци Детски Подароци Брош

Божиќна Декорација Материјали Блескави Виси Ѕвонче Брош Игла Значка Стар Човек Снешко Мечка Божиќни По

DEN 2.33

Телефонски сапун Женски Постелнина Сите Натпревар Повик Лабава Еднобојна Плус Големина Директно Панталони Потресени Фармерки

1 Памучни и ленени обични панталони со директна нога со среден пораст2 Материјал : изработен од памук и л�

DEN 182.24