• Свеж
Липерт Компоненти Против Солера Црна Бела 20 ' Р В Тенда Ролери И Ткаенина

Липерт Компоненти Против Солера Црна Бела 20 ' Р В Тенда Ролери И Ткаенина

DEN 3280.00

Од стока
Во магацинот

Создадете дополнителна сенка и заштита кога патувате на ВАШИОТ Р.в. со инсталирање На Овој Липерт Компоненти V000211517 RV Тенди Ролери. Овој производ вклучува црна валјак и издржлива црна до бела ткаенина за покривање на градиент што ќе ве засенчи од елементите и ќе го подобри вашето уживање на отворено, без разлика на времето. Р. в. тенди ткаенина мери 20 "широк и се протега на 8" од вашето возило за да обезбеди доволно покриен простор за одмор и дружење. Неговиот материјал против мувла и против гребење сигурно се држи до елементите. Тоа е, исто така, ладна пукнатина заштитени до -25 степени. Р.в. замена делови треба да се проверува редовно за да се обезбеди непречено уживање додека патуваат. Липерт Компоненти V000211517 Р. В. Тенда Ролери, Солера Црна И Бела, 20' : црна бледнеат стандард винил ролери собранието. Rv замена делови SKU : KSAO501318. Ткаенина против гребење и против мувла . Ладна пукнатина заштитена до -25 степени. Издржлива црна до бела градиентна ткаенина за тенди. Р. в. тенда ткаенина се протега 8' од ВАШИОТ Р. в., обезбедување на доволно покриени отворен простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи