• Свеж
Законот За Балансирање Ii Премиум Галерија Завиткано Платно-Подготвено За Закачување

Законот За Балансирање Ii Премиум Галерија Завиткано Платно-Подготвено За Закачување

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Законот За балансирање Ii Премиум Галерија Завиткана Платно-Подготвена за Закачување. Премиум рачно испружена галерија завиткано платно печатење создадено да трае. Одликувајќи се со закосена шипка за носилки од цврсто дрво, секое парче е подготвено за рака. 6 ГОЛЕМИНИ НА РАСПОЛАГАЊЕ. 8"Х12" – Вкупна Големина. 12 " Х18 – - Вкупна Големина. 18 " Х27 – - Вкупна Големина. 24 " х36 – - Вкупна Големина. 32 " х48 – - Вкупна Големина. 40 " х60 – - Вкупна Големина. Секое парче е направено по нарачка. Изграден Да Трае. Секое парче е подготвено за закачување. Носилки од цврсто дрво. Бледнеат И Отпорни На Вода. Направено Домашно Премиум Завиткано Платно. Спремен за Бесење. Рачно Изработени По Нарачка.

Детални спецификации

Додатоци на производи