• Свеж
Фиа Ад. SL62-BLK BLK FIASL62-BLK BLK 07-TUNDRA SL КАПАКОТ НА ЗАДНОТО СЕДИШТЕ BLK BLK

Фиа Ад. SL62-BLK BLK FIASL62-BLK BLK 07-TUNDRA SL КАПАКОТ НА ЗАДНОТО СЕДИШТЕ BLK BLK

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Фиа Ад. 07-13 ТУНДРА СЛ ЗАДЕН 60/40 КАПАК НА СЕДИШТЕТО Блк/БЛК Капак На Седиштето Кожарлит Прилагодено Покритие На Седиштето Кожа Прилагодено Покритие На Седиштето; Кожа; Цврсто Црно; Сплит Седиште 60/40; Адџ. Потпирачи За Глава; Централен Безбедносен Ремен; Потпирач за Раце со Држач за Чаши; Преклопен Рамен Потпирач За Грб; Капак На Потпирачот за Глава; КАРАКТЕРИСТИКИ : Поместен Грб и Потпирачи за Перничиња За Дополнителна Удобност. Лице Ткаенина Водоотпорен. Целосна Ултравиолетова Заштита. Оем Одделение Кожа. Форма-Одговара Заврши Околу-Дизајн. Повеќенасочни Калапи За Истегнување На Контурите На Вашето Седиште. Лесно Инсталирање со супер-ЗАФАТ На Системот За Прицврстување Отпорен на Лизгање. Инсталира Во Минути Без Потребни Алатки. Тестирано Возило Пред Инженерско Одобрување. Дизајниран За Исполнување Или Надминување На Производителот На Возила Ста. Повеќе од дваесет и пет години Фиа е лидер во квалитетно и иновативно текстилно инженерство за автомобилскиот резервен пазар. Со главниот фокус на крајниот корисник, Фиа разви иновативни дизајни и во внатрешни и во надворешни сопствени додатоци.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67