• Свеж
Мизуно Мвп Цврст Л Хл Шлем За Вата Со Маска За Софтбол Со Брз Тон, Големина Без Големина, Сива

Мизуно Мвп Цврст Л Хл Шлем За Вата Со Маска За Софтбол Со Брз Тон, Големина Без Големина, Сива

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Нашата Мвп Серија е нашата најпродавана и најпродавана серија шлемови за вата и ја обезбедува вистинската заштита на плочата. Понуден овде во две големини за вклопување што е цврсто, но простува, овој шлем Е сертифициран И изграден СО издржлива школка ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и облога за изведба. Маската за софтбол со жица обезбедува дополнителна заштита на лицето за да ви ја даде потребната самодоверба за да ја извршите на чинијата. Мизуно Е Јапонска компанија за спортска опрема и спортска облека, основана во Осака во 1906 година. Mbh252 Mvp Sld L/Xl Fp Маска.

Детални спецификации

Додатоци на производи