• Свеж
Елина Отворено Наутички Л Дрво Перница Кутија

Елина Отворено Наутички Л Дрво Перница Кутија

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Сафавиех Елина Надворешна Наутичка 47 Инчна Л Кутија за Дрвена Перница ретка комбинација на форма и функција, оваа кутија за перничиња од 47,2 инчи дава голема изјава во која било надворешна станбена површина. Идеален за додатоци на отворено, неговата конструкција од дрво од еукалиптус со класичен сив финиш за перење го прави инвестиција во значително складирање. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом. Издржлива рамка за еукалиптус за долготрајна долговечност. Потребно Е Мало Собрание. Боја : Сиво Миење. Точка Димензии : 47.2 во. В х 17.7 во. Д х 18.9 во. Х.Тежина На Предметот : 15 килограми. Отворање на шарки за складирање. Тркалца за лесна подвижност. Предметот содржи галванизиран челик. Додатоци во животниот Стил фотографија не е вклучена. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, бојата на некои ставки може малку да се разликува. Чувајте мебел на отворено во затворени простории или добро покријте кога не го користите. Отстранете го дрвениот мебел од стоечка вода. Редовно бришете ја прашината со мала четка или вакуум. Истурите треба да се грижат непосредно пред да се стврднат или обојат со малку навлажнет сунѓер.

Детални спецификации

Додатоци на производи