• Свеж
Се прашувам нација мало девојче и голема девојка близнаци на патики, големини 13-6

Се прашувам нација мало девојче и голема девојка близнаци на патики, големини 13-6

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Таа ќе ги сака овие покачени платформа близнаци на патики од Wonder Nation! Со лесен дизајн на лизгање и флексибилни дното, овие патики се задолжителни за нејзиниот секојдневен стил. Тие исто така имаат стилска горната и цврста надворешна плоча што ја одржуваат симпатична и удобна. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработена горната и ТПР -надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање. Карактеристики на удобност : еластична еластична еластична; Мемориска пена за меморија; Лесно вклучено и исклучено. Движење на близнаци за девојчиња од Wonder Nation.

Детални спецификации

Додатоци на производи