• Свеж
Ханес Спорт Женска Изведба Туника Со Долги Ракави

Ханес Спорт Женска Изведба Туника Со Долги Ракави

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Ханес спорт удобно перформанси опрема перформанси, стил, удобност. Спортската облека ханес се надоврзува на нашето удобно наследство со иновативни технологии за да ви даде изглед што одговара на вашиот живот, вашиот спорт и вашиот стил. Лесната туника за изведба ве одржува ладни и суви, без разлика колку барате тренингот. Кул дри технологија ја суши ткаенината побрзо за максимална удобност. Кул ткаенина за удобност ја отстранува потта за да ве одржува поладни. Женско вклопување со висок/низок раб. Удобните рамни шевови го намалуваат триењето. В-изрез детали во задниот дел на мета. Врат со двојна игла; ракав со двојна игла и долни рабови. Ознака-бесплатно за вежбање без чешање. Спецификации боја : Гранит Хетергендер : Женска Големина : 2 XLWeight : 0.34 lbs-SKU : HNSB75506 cool comfort_ ткаенина ја отстранува потта за да ве одржува поладни. Женско вклопување со висок/низок раб. Удобните Рамни шевови го намалуваат триењето. В-изрез детали во задниот дел на мета. Врат со двојна игла; ракав со двојна игла и долни рабови. 100% Полиестер. 2xl. Гранит хедер. Жени. Ханес. Лажичка Вратот. Долг Ракав.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Манксиво лепило лента за лента за хартија за лепење декоративни налепници решетка Материјал лента за училишни материјали Граница

Решетка лента за хартија Декоративни налепници Решетка Материјална лента за училишни материјали за де�

DEN 0.33

Haит жени екипаж вратот Дедо Мраз печатени џемпери отпечатени џемпери лабави, вклопени долги ракави пулвер, пад на снежен снежен

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женствена маичка : женски случајни џемпери, божиќни џемпери, пулвер со д�

DEN 288.00