• Свеж
Пејсер 165мб Навигатор Сјај Црна W Дијамант Сече Тркало

Пејсер 165мб Навигатор Сјај Црна W Дијамант Сече Тркало

DEN 5759.68

Од стока
Во магацинот

Голем, смел и цврст, навигаторскиот раб Пејсер 165МБ ќе ве одведе на ново стилска територија. Ова цврсто тркало има моќен дизајн со повеќе краци, елегантен сјаен црн финиш и акценти со дијамантски крој што ќе го трансформираат вашето возило од секојдневно во извонредно. . Поставување на темпото за иновативен дизајн на тркала Од 1972 Година, Пејсер е доверлив производител на сопствени тркала. Со дизајни за поставување трендови и неспоредлива конструкција, Бандажите На Пејсер се препознаваат како квалитетен избор од граница до граница и од брег до брег. Изберете класичен квалитет и поставете го темпото. Сјајот На Навигаторот Pacer 165mb Black Со Машинско Тркало за Лице е тркало од 17x9 со шема на завртки 5x127 и поместување од 1mm. Дијаметарот на отворот на центарот е 78мм. сликата На Тркалото е за општа референца за стил. Бројот на навртки, централното капаче и големината на усните може да варираат во зависност од дијаметарот, ширината, шемата на завртките и поместувањето. Тестирајте ги сите тркала на возилото пред монтирање гуми. МОНТИРАНИТЕ ТРКАЛА СЕ СМЕТААТ ЗА КОРИСТЕНИ И НЕ СЕ ВРАЌААТ!.

Детални спецификации

Додатоци на производи