• Свеж
3д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Scion tC 2011-, КЛАСИЧНА Серија

3д Макспајдер За Сите Временски Услови Прилагодени Подни Облоги за Scion tC 2011-, КЛАСИЧНА Серија

DEN 1407.84

Од стока
Во магацинот

3 D MAXPIDER SCION TC 2011-2016 КЛАСИЧЕН СИВ R2-3 D MAXpider Прилагодените Подни Душеци се најдобрата заштита за подот на вашето возило. За разлика од оние гломазна Ефикасно Ги Штити Внатрешноста На Возилата. Макспајдер Патентираниот Долен Слој Ги Одржува Душеците На Место Без Да Му наштети На Оригиналниот тепих. Внатрешен Слој Што Апсорбира шок и Звук. Лесна Нега Трајни Делукс Јамка Тепих. Еколошки Материјал, Нетоксичен и Без Мирис. Дополнителни Карактеристики Боја : Сива. Материјал : Класичен. ДЕЛ Терминологија ПРОЕКТ : 12393. Одговара Изберете : 2011-2016 ТОЈОТА SCION TC и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи