• Свеж
Бредли Отворено 3-парче Дрво Двор Редење Маса Трпезарија Во Собата

Бредли Отворено 3-парче Дрво Двор Редење Маса Трпезарија Во Собата

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Уживајте во забавите СО скара во дворот со семејството и пријателите во летно попладне и споделете ги вашите приказни! Со 100% конструкција од цврсто дрво Од Багрем, која е претходно третирана и стручно исушена во печка, овој комплет за јадење во двор со маса што може да се реди е тотално удобен и погоден и за внатрешна и за надворешна употреба. Брзо ја одбива водата, а природното масло се бори и ги одбива инсектите што јадат дрво. Комбинацијата на дизајн на летви и контурирани седишта со прекрасна бело обоена завршница обезбедува дополнителна удобност и во допир и во држење на телото. Кога масата не се користи, лесно се става во складиште за да заштедите повеќе простор за вашиот двор. Вклучена 1 редење правоаголна маса со дупка за чадор и 4 фотелји без перница или перници вклучена 1-годишна гаранција против производствени дефекти Брзо И лесно се склопува Изработена од 100% Багрем Тврдо Дрво Бела Обоена Завршна Мувла, мувла, габи, термити, Маса отпорна на гниење и распаѓање димензија : 35 л х 35 В х 29 Ч (инчи) димензија на Столот : 23 л х 22 В х 33 h (инчи) капацитет на тежина : 220 фунти. / Префарбајте стол еднаш годишно За да ја одржите Бојата Чиста : исчистете го мебелот со мека крпа И разреден раствор За сапун Тип На Ставка : Надворешен Двор За Јадење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид

Ранецот Кети роуз е елегантен црн ранец со розови акценти Чантата е совршена за студенти и работни проф�

DEN 3.00