• Свеж
К Кралот Пин Поправка Комплет Одговара изберете: 1985-Форд Ф350

К Кралот Пин Поправка Комплет Одговара изберете: 1985-Форд Ф350

DEN 2.33

Од стока
Во магацинот

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ја поедноставуваат инсталацијата и замената, МОГ ја стекна својата репутација Како Решавач на Проблеми во индустријата за шасии. Обезбедува комплетно решение за поправка. Комплетот за поправка содржи черупка, заптивка и заптивка за масло. Одговара Изберете : 1985-1991 форд Ф350 и повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Детални спецификации

Додатоци на производи