• Свеж
Кајти Точно Виножито Кокатиел лб

Кајти Точно Виножито Кокатиел лб

DEN 152.64

Од стока
Во магацинот

Кајти точно виножито кокатиел храната е врвна екструдирана храна и е признат нутриционистички лидер од птичји нутриционисти, ветеринари и одгледувачи од нејзиното воведување пред повеќе од 25 години. Секоја грутка содржи "точна исхрана" обезбедувајќи вашата птица да ја добие вистинската исхрана за да произведе подобри пердуви, посветли бои и да одржува одлично здравје. точното Виножито е 100% потрошно без трупови или лушпи од семиња за помалку неред Омега 3 за поддршка на Здравјето На Мозокот и Срцето. Го подобрува здравјето На Кожата И Пердувите за живописни, здрави пердуви. Пребиотици и пробиотици за поддршка на дигестивното здравје. 100% потрошна екструдирана исхрана без лушпи или семенски трупови. Нема вештачки бои, вкусови или конзерванси. Kaytee® Е Ветеринар Препорачан Бренд.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид

Ранецот Кети роуз е елегантен црн ранец со розови акценти Чантата е совршена за студенти и работни проф�

DEN 3.00