• Свеж
Кајти Точно Виножито Кокатиел лб

Кајти Точно Виножито Кокатиел лб

DEN 152.64

Од стока
Во магацинот

Кајти точно виножито кокатиел храната е врвна екструдирана храна и е признат нутриционистички лидер од птичји нутриционисти, ветеринари и одгледувачи од нејзиното воведување пред повеќе од 25 години. Секоја грутка содржи "точна исхрана" обезбедувајќи вашата птица да ја добие вистинската исхрана за да произведе подобри пердуви, посветли бои и да одржува одлично здравје. точното Виножито е 100% потрошно без трупови или лушпи од семиња за помалку неред Омега 3 за поддршка на Здравјето На Мозокот и Срцето. Го подобрува здравјето На Кожата И Пердувите за живописни, здрави пердуви. Пребиотици и пробиотици за поддршка на дигестивното здравје. 100% потрошна екструдирана исхрана без лушпи или семенски трупови. Нема вештачки бои, вкусови или конзерванси. Kaytee® Е Ветеринар Препорачан Бренд.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Hemенски хеланки со високи половини на половината се протегаат велосипедистички хеланки кои трчаат жени со шорцеви од вратоврска,

Големина : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 половината : 60см / 23.62 '' Хип : 78cm / 30.71 '' Должина : 42cm / 16.54 '' Големи�

DEN 0.67