• Свеж
&N Филтер За Воздух На Моторот: Високи Перформанси, Премиум, Филтер За Воздух Во Пауерспорт: 2015 - ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН ХД-4915

&N Филтер За Воздух На Моторот: Високи Перформанси, Премиум, Филтер За Воздух Во Пауерспорт: 2015 - ХАРЛИ ДЕЈВИДСОН ХД-4915

DEN 959.84

Од стока
Во магацинот

К 2015-2019 Харли ДЕЈВИДСОН XG750 Улица K&N Филтер За Воздух На Моторот : Високи Перформанси, Премиум, Powersport Филтер За Воздух : 2015-2019 Харли ДЕЈВИДСОН (УЛИЦА XG500, Улица XG750) HD-4915 Крајна Долговечност : 10-Годишна / Милион Милја Ограничена Гаранција штити за животот на вашето возило. Инженерска Моќност : најсовремените медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздух од филтрите за хартија за еднократна употреба за да се зголеми моќноста и забрзувањето. Затнатите или валканите филтри за воздух можат да го намалат забрзувањето на вашето возило до 10%. Лесна Инсталација : Претходно подмачкана и подготвена за инсталирање. Една од најлесните и најисплатливите надградби за вашиот мотоцикл или АТВ за брзи придобивки од перформансите. Заштедува Пари : к&Н филтрите за замена на воздухот со висок проток ќе ви заштедат 250 долари во текот на 10 години со избегнување на филтри за еднократна употреба. Еко-Пријателски : Користењето производ што може да се пере, еднократно помага да се намали отпадот од замена. Филтерот К&Н ќе трае подолго од 10 филтри за еднократна употреба. Заштита од светска Класа : Поместување на границите на заштитата на моторот со заштита на вашиот мотор од штетни загадувачи. Висок Квалитет.

Детални спецификации

Додатоци на производи