• Свеж
Скоро природни птици гнездо и хибискус вештачко растение за виси

Скоро природни птици гнездо и хибискус вештачко растение за виси

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Мали жолти хибискус цвеќиња го истакнуваат големото, бујно зелено зеленило на ова гнездо на вештачки птици што се протега нанадвор и убаво виси над корпа за висење. Совршено за мали станови и ограничен подни простор, во целина. Вештачката корпа за виси може да виси на кој било внатрешен wallид до огледало или рамка за слика во ходникот, влезот или мансардата. Н : 27 во. W : 32 in. Д : 32 во. Совршен додаток на влез или ходник. Меки жолти хибискус цветаат. Направени од најдобрите материјали. Вклучена е корпа за виси.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Свисдигитал Кети Роуз Ранец, 15.6? Лаптоп Џеб - Голем Капацитет – Издржливи Материјали-Патентиран Паметен УСБ Систем За Полнење-Рфид

Ранецот Кети роуз е елегантен црн ранец со розови акценти Чантата е совршена за студенти и работни проф�

DEN 3.00