• Свеж
Гербер Мит Рефлектор Полнење

Гербер Мит Рефлектор Полнење

DEN 2399.84

Од стока
Во магацинот

Создаден со водни птици и ловци на предатори, овој рефлектор на полнење со висок излез е првиот влез На Гербер и има многу причини ова е подобро од конкуренцијата. Помал е и полесен со можност за монтирање на штипка за ремен или брод со помош на универзални-20 НИШКИ (се користи за секој статив). Доаѓа со црвени и зелени капаци за леќи за ваш избор на животни за следење. Адаптерот AC DC е корисен за секој 110 штекер или полнач за возило. Луменот со висок интензитет 600 ќе блесне цели 2 часа, буквално надминувајќи ја конкуренцијата. Гербер Мит Рефлектор Тврд најлон тело На Полнење со гумена преклопување за сигурно зафаќање. Вклучува пакет литиум-јонски батерии и полнач ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА/ЕДНОНАСОЧНА струја. Куќиштето нуди стандардна монтажа на статив со камера ОД 1/4-20 UNC. Клип за ремен предвиден за практично носење или ракување без раце. Користи бели Led Диоди и вклучува зелени и црвени капаци за леќи за фрлање помалку запрепастувачки светлосни спектри. Поддржан од доживотната гаранција на гербер.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пар Превртливи Врвови На Прстите Прилагодлив Прицврстувач Ракавици За Возење Со Лента Еластична Манжетна Летна Мраз Свила Заштита

Опис : површината На Ракавицата со хуманизиран дизајн на силиконски линии против лизгање може да го зго�

DEN 271.84

Новороденчиња Девојчиња Пролет И Aut Ромпер Со Долги Ракави Возбудува Цврст Ромпер Ползавец Симпатичен Бебешки Триаголник Ползавец

Дете Бебе Бебе Момчиња Девојки Солидни Возбудувања Ромпер Комбинезон Облека Моден дизајн, 100% Сосема Но�

DEN 256.48

Рачно изработени Божиќни Приврзоци Од Слама Од Пченица За Новогодишна Елка Домашен Фестивал Забава Декорација На Влезната Врата

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Мали лесни : Лесни за лесно виси од тавани, врати, гаден к�

DEN 159.68

ЏИЈУГАЛА ЛЕД Очилата Осветлуваат Очила Неонски Бои Лед Бленда Нијанси Очила Тинејџери Возрасни Роденден Неонски Забава Фаворизира

LED Очила светне Очила Неонски Бои Led Shutter Нијанси Очила За Тинејџерите Возрасни Роденден Неонски Партија

DEN 2.33

Реланфенк Зимски Women Женски Тренингот Поставува Јога Облека Чиста Боја Краток Ракав Слободно Време Џеб Дома Спортски Панталони

38" должина на панталони : 98см / 38 Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно пр�

DEN 431.84