• Свеж
Женска Спортска Памучна Избрана Долна Облека За Момчиња

Женска Спортска Памучна Избрана Долна Облека За Момчиња

DEN 254.24

Од стока
Во магацинот

Долна облека за момчиња за жени е лесна, дише и мека, дава исклучително удобно искуство при носење на вашето тело. Нашите момчиња со висок струк гаќички се вклопуваат во удобен и удобен престој на место нозете и појасот. Продолжете го дизајнот за отворање на широки нозе избегнувајте триење на бутовите. Овие 95% памучни шорцеви од коменбед се меки и пријателски расположени за кожата. Со мек покриен појас, без заден спој и краток спој, овие удобни гаќички за момчиња ќе бидат на врвот на вашиот плакар во текот на целата година. Спецификации : . Големина шема : . Големина - - - - - - ПоловинатаКолк. С - - - - - - 64см|25.2 "-80см|31.5 ". М - - - - - - 68см|26.8 "-84см|33.1". Л - - - - - - 72см|28.3 "-88см|34.6". ХЛ - - - - - 76см|29.9 "-92см|36.2". ХХЛ - - - - 80см|31.5 "-96см|37.8". Пакет : . 2 * Женски гаќи. Концентрирај се : . 1. Овој производ е вистински удар, големината овозможува грешка од 1-2 см, ве молиме земете го вистинскиот производ, грижете се за ударот. 2. Поради различните ефекти на екранот и осветлувањето, вистинската боја може да биде малку поинаква од бојата на сликата. Стил на производ : памук, дише, висок струк, стомак, задникот,. Ткаенина што дише, удобна, апсорбирачка влага и дише, висококвалитетен дизајн на манжетни. Висококвалитетно истегнување, удобно и неограничено, истегнување на појасот, без воздржаност. Совршено завиткување на колкот. Мекоста и пријатноста на кожата на материјалот подобро ја штитат вашата нежна кожа. Удобност : мека, удобна, растеглива, дише,.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Менс Плус Големина Суичер Мода Еднобојна Кашмирска Постава Топол Памучен Џогер Панталони Еластична Половината Спортски Панталони

женски пижами панталони џогер панталони панталони со права нога женски панталони панталони за пј панта

DEN 2.00

Женски Секојдневен Летен Комбинезон Без Ракави Лабава Еднобојна Удобна Лента Лабава Печатена Комбинезон Џебен Комбинезон Симпатична

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

DEN 516.32

Реланфенк Зимски Women Женски Тренингот Поставува Јога Облека Чиста Боја Краток Ракав Слободно Време Џеб Дома Спортски Панталони

38" должина на панталони : 98см / 38 Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно пр�

DEN 431.84