• Свеж
Angelus® Акрилна Кожна Боја, оз. Темно Кафеава

Angelus® Акрилна Кожна Боја, оз. Темно Кафеава

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Без разлика дали ја обновувате, прилагодувате или целосно ја обновувате, оваа кожна боја е совршен начин за трансформација на чизми, јакни, атлетски чевли, чанти и многу повеќе. Нема да пукне, излупи, избледи или избрише. Оваа боја е лесна за употреба - не се потребни груби растворувачи - и може да се измеша заедно за безброј сопствени бои. Нанесете пигмент со четка или сунѓер или разредете ја бојата за техники на воздушни четки. На база на вода. Нетоксични. Лесно за чистење.

Детални спецификации

Додатоци на производи

ЏИЈУГАЛА ЛЕД Очилата Осветлуваат Очила Неонски Бои Лед Бленда Нијанси Очила Тинејџери Возрасни Роденден Неонски Забава Фаворизира

LED Очила светне Очила Неонски Бои Led Shutter Нијанси Очила За Тинејџерите Возрасни Роденден Неонски Партија

DEN 2.33

Џули Кат Летен Елек Тркалезен Врат Печатење Во Етнички Стил Удобно Дишење Облекување Без Ракави Гроздобер Домашно Милениче Летна

Опис : геометриска шема за печатење, висококвалитетни ткаенини, мек и удобен елек за миленичиња може да �

DEN 755.84