• Свеж
Тебру Прилагодлива Широка Решетка За Антислип Торба За Складирање Храна Решетка За Отворена Торба За Замрзнување

Тебру Прилагодлива Широка Решетка За Антислип Торба За Складирање Храна Решетка За Отворена Торба За Замрзнување

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Карактеристики : Произведен од премиум материјал, не е лесен за кршење, цврст и издржлив. Гумената основа не се лизга и ќе ја задржи вашата торба цврсто на своето место.Рацете се протегаат за да се сместат вреќи со различни големини по потреба.Лесен за употреба и чување : Држете ги кесите под клиповите на полицата и наполнете ја омилената храна. Лесно е како тоа! Кога ќе завршите, лесно и само преклопете го и ставете го во која било фиока.Овој инспириран кујнски уред е дизајниран така што можете да вчитате секаков вид храна во пластични кеси со која било големина без помош на некого и без неред во целата кујна. Спецификација : Тежина : 50g/1.8 Ozbase Дијаметар : 9cm / 3.54 Во Висина : 18.5 cm / 7.28 in Color : Сина, Зелена (Опционална)Листа На Пакети : 1 x Широка Решетка Произведена од премиум материјал, не е лесна за кршење, цврста и издржлива. Гумената основа не се лизга и ќе ја задржи вашата торба цврсто на своето место. Овој инспириран кујнски уред е дизајниран така што можете да вчитате секаков вид храна во пластични кеси со која било големина без помош на некого и без неред во целата кујна.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Рачно изработени Божиќни Приврзоци Од Слама Од Пченица За Новогодишна Елка Домашен Фестивал Забава Декорација На Влезната Врата

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Мали лесни : Лесни за лесно виси од тавани, врати, гаден к�

DEN 159.68