• Свеж
Рачно изработени Божиќни Приврзоци Од Слама Од Пченица За Новогодишна Елка Домашен Фестивал Забава Декорација На Влезната Врата Самостојно Висечки Приврзок Укра?

Рачно изработени Божиќни Приврзоци Од Слама Од Пченица За Новогодишна Елка Домашен Фестивал Забава Декорација На Влезната Врата

DEN 159.68

Од стока
Во магацинот

100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : . Мали лесни : Лесни за лесно виси од тавани, врати, гаден крпа и така натаму. Божиќна декорација : одлична декорација за дом, градина, двор, трем и така натаму на божиќ. Добар подарок : добар подарок за давање на нашите пријатели, роднини, колега, семејства и така натаму За Време На Божиќ. Погоден за : Совршен За украсување На Новогодишна елка и секое нешто што ви треба за совршени новогодишни украси. Неопходност : Божиќен приврзок е неопходен за секоја Новогодишна елка, куќа, гробишта или влез!. Спецификација : . Материјал : Природна пченица слама. Изборни стилови : -12/-4/-6/-9. -12 : прибл.27х27см/10, 63х10, 63ин. -4 : прибл.13х13см/5, 12х5, 12ин. -6 : прибл.13х19см/5.12.48 инчи. -9 : прибл.19х19см/7, 48х7, 48ин. Боја : како што е прикажано на сликата. Количина : 1сет. Забелешка : . Ве молиме дозволете грешка од 0-1 см поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да понудите. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Содржина На Пакетот : . 4 божиќни Приврзоци. или 6 божиќни Приврзоци. или 9 божиќни Приврзоци. или 12 божиќни Приврзоци(други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Мала лесна : Лесна за лесно закачување од тавани, врати, морничава крпа и така натаму. Божиќна декорација : одлична декорација за дом, градина, двор, трем и така натаму на божиќ. Добар подарок : добар подарок за давање на нашите пријатели, роднини, колега, семејства и така натаму За Време На Божиќ. Погоден за : Совршен За украсување На Новогодишна елка и секое нешто што ви треба за совршени новогодишни украси. Неопходност : Божиќен приврзок е неопходен за секоја Новогодишна елка, куќа, гробишта или влез!.

Детални спецификации

Додатоци на производи