• Свеж
Божиќен Украс Приврзок Природен Лесен Стабилен Дрвен Висечки Приврзок Ѕвезда Украс Во Форма На Елка За Домашно Сино

Божиќен Украс Приврзок Природен Лесен Стабилен Дрвен Висечки Приврзок Ѕвезда Украс Во Форма На Елка За Домашно Сино

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Опис : приврзокот За Божиќен украс е дрвен, издржлив, стабилен и висечки дизајн, кој е премиум и лесен за инсталирање.Висечкиот приврзок од дрво е убав, креативен и убав, кој може да ја украси вашата забава и елка perfectly.It изработен е од висококвалитетен дрвен материјал.Постојат седум големини за pendant.It совршен Е За Божиќ, декорација на забави и сл.Име на предметот : Приврзок Материјал : Дрвени Карактеристики : Издржлив, Убав изглед, Декоративни Детали : 1 : 10,5 см х 10,5 см/4,13 "х 4,13" (Прибл.). 2 : 10,5 см х 9,5 см/4,13 "х 3,74" (Прибл.). 3 : 11см х 9.5 см/4.33 "х 3.74" (Прибл.). 4 : 10,5 см х 10,5 см/4,13 "х 4,13" (Прибл.). 5 : 10см х 10см/3.94 "х 3.94" (Прибл.). 6 : 10см х 8см/3.94 "х 3.15" (Прибл.). 7 : 10см х 8,5 см/3,94 "х 3,35" (Прибл.). 8 : 10см х 10см/3.94 "х 3.94" (Прибл.). 9 : 10,5 см х 10,5 см/4,13 "х 4,13" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Приврзок божиќен украс приврзок е дрвен, издржлив, стабилен и висечки дизајн, кој е премиум и лесен за инсталирање. Висечкиот приврзок од дрво е убав, креативен и убав, кој може совршено да ја украси вашата забава и елка. Изработен е од висококвалитетен дрвен материјал. Постојат седум големини за приврзокот. Совршен Е За Божиќ, декорација на забави и сл. Издржлив, Убав Изглед, Декоративен.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Менс Плус Големина Суичер Мода Еднобојна Кашмирска Постава Топол Памучен Џогер Панталони Еластична Половината Спортски Панталони

женски пижами панталони џогер панталони панталони со права нога женски панталони панталони за пј панта

DEN 2.00

Калсунбаби Божиќ Женски Комбинезон Ромпер Облека За Спиење Печатење Цветни Шорцеви Ракав V Вратот Боди Ромпери Панталони Небесно

Женски секојдневен предвремен комбинезон со долги ракави со долг ракав овој МОДЕН Божиќен ПЕЧАТЕН ко�

DEN 1.33

Реланфенк Зимски Women Женски Тренингот Поставува Јога Облека Чиста Боја Краток Ракав Слободно Време Џеб Дома Спортски Панталони

38" должина на панталони : 98см / 38 Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно пр�

DEN 431.84

Новороденчиња Девојчиња Пролет И Aut Ромпер Со Долги Ракави Возбудува Цврст Ромпер Ползавец Симпатичен Бебешки Триаголник Ползавец

Дете Бебе Бебе Момчиња Девојки Солидни Возбудувања Ромпер Комбинезон Облека Моден дизајн, 100% Сосема Но�

DEN 256.48

Рачно изработени Божиќни Приврзоци Од Слама Од Пченица За Новогодишна Елка Домашен Фестивал Забава Декорација На Влезната Врата

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Мали лесни : Лесни за лесно виси од тавани, врати, гаден к�

DEN 159.68

Блузи за вежбање со долги ракави За Жени Моден Комплет Женски Пролетен И Долг Ракав Тркалезен Врат Памук И Големи Димензии Женски

Моден Сет Женски Пролетен И Долг Ракав Тркалезен Врат Памук и Големи Димензии Женски Секојдневен Дводе�

DEN 735.84