• Свеж
Материјал: Пластична Боја На Производот: Како Што Е Прикажано Големината На Производот; Како Што Е Прикажано На Пакетот Со Слики Вклучени: Пластична Чаша

Материјал: Пластична Боја На Производот: Како Што Е Прикажано Големината На Производот; Како Што Е Прикажано На Пакетот Со Слики

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Материјал : Пластична Боја На Производот : Како Што Е Прикажано Големината На Производот; Како Што Е Прикажано На Сликата Пакетот Вклучува : 1 Пластична Чаша Карактеристики : Пренослива Чаша За Појадок- - - двослојниот дизајн на редење може да складира 2 вида храна во исто време, со добра херметичност. Задоволете ги вашите различни потреби. Совршен за мусли, овесна каша, боровинки, капини, јагоди со млеко или јогурт. Одлични се и за сосови, зачини и многу повеќе.Материјал за Храна - - - овие контејнери за јогурт за појадок се направени од висококвалитетен пп материјал, издржлив и еднократно, и нема да се скршат ако паднат. Така, можете да спакувате ручеци, закуски и многу повеќе со доверба. Лесно за чистење. Машина за миење садови и замрзнувач .УЖИВАЈТЕ ВО СВЕЖАТА ХРАНА - - - нашиот проѕирен сад се состои од две горни и долни чаши, едната за житарки, а другата за млеко. Индивидуалните контејнери за житни култури ги одржуваат вашите житни култури, овошје и свежи и вкусни за да не станат влажни и кашести со време за ужина/ручек.Чашата е исто така интимно со вилушка и сад, што може да обезбеди и хигиена, што го прави многу лесен за користење.ЛЕСНО ЗА ПРИСТАНИШТЕ - - - оваа кутија за складирање е со вистинска големина за земање ручек или закуски и доаѓа со прегради со вистинска големина за да се одржи вистинската количина на порции. На чашата има врвка, која е лесна за носење, дизајн со разумна големина и разновидни големини на капацитети за избор за да ги задоволат вашите потреби.материјал : пластика боја на производот : како што е прикажано големина на производот; Како што е прикажано На Сликата Вклучен пакет : 1 пластична чаша Најдобра цена, Лесна трансакција, Одлично искуство за купување. Низок јаглерод, заштита на Животната средина, без загадување и издржлив. Одличен и економичен начин за чистење или украсување на вашата соба. Рачно мерење, ве молиме дозволете 0 ~ 2см грешка, ви благодарам. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние го гарантираме истиот стил како што е прикажано на сликата.

Детални спецификации

Додатоци на производи