• Свеж
Протех Офсет Адаптер за Цевки За Оџаци

Протех Офсет Адаптер за Цевки За Оџаци

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Офсет Адаптерот Вентинокс 8 инчи се состои од две парчиња што се лизгаат напред-назад за да го постават адаптерот што го обложува со отворот на амортизерот. Се прилагодува од 0-6 инчи. Овој адаптер јака прифаќа Вентинокс лагер. Висината на делот без јака е 3,25 инчи. Вкупната висина е 5,25 инчи.- ШКУ : ZX9 LIND1583 Protech 8 Инчен Офсет Адаптер за Цевки за Оџаци.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Менс Плус Големина Суичер Мода Еднобојна Кашмирска Постава Топол Памучен Џогер Панталони Еластична Половината Спортски Панталони

женски пижами панталони џогер панталони панталони со права нога женски панталони панталони за пј панта

DEN 2.00

Женски Секојдневен Летен Комбинезон Без Ракави Лабава Еднобојна Удобна Лента Лабава Печатена Комбинезон Џебен Комбинезон Симпатична

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

DEN 516.32

ЏИЈУГАЛА ЛЕД Очилата Осветлуваат Очила Неонски Бои Лед Бленда Нијанси Очила Тинејџери Возрасни Роденден Неонски Забава Фаворизира

LED Очила светне Очила Неонски Бои Led Shutter Нијанси Очила За Тинејџерите Возрасни Роденден Неонски Партија

DEN 2.33

Материјал: Пластична Боја На Производот: Како Што Е Прикажано Големината На Производот; Како Што Е Прикажано На Пакетот Со Слики

Материјал : Пластична Боја На Производот : Како Што Е Прикажано Големината На Производот; Како Што Е Прик

DEN 239.84