• Свеж
Носач За Мачки Двојна Вселенска Капсула Што Може Да Се Прошири Јасен Мрежен Ранец За Миленичиња

Носач За Мачки Двојна Вселенска Капсула Што Може Да Се Прошири Јасен Мрежен Ранец За Миленичиња

DEN 591.84

Од стока
Во магацинот

Спецификација : Материјал : абс+ оксфорд облека : околу 42*32*17см/16.5*12.6*6.7 во тежина : Околу 1400 Список за пакување : 1*Ранец За Миленичиња Со Вселенска Капсула само горенаведената содржина на пакувањето, другите производи не се вклучени.Забелешки : Поради светлосните ефекти и аглите на снимање, постои разлика во бојата во производот, ве молиме разберете.Поради рачно мерење, постои толеранција Во големината На производот Удобен Простор : уникатниот и популарен дизајн на вселенска капсула го прави вашето домашно милениче да се чувствува побезбедно и поудобно и му овозможува да има поширок поглед однадвор. Ранец и Преден Ранец : ранците за миленичиња можат да ја реализираат вашата операција без раце, што ќе ви олесни да се грижите за вашите миленици за време на пешачење, патување, возење велосипед и пешачење. Дише И Издржливо : ранецот за мачки е изработен од цврст материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и ткаенина Од Оксфорд, мрежестата ткаенина со девет дупки и дише носи подобра циркулација на воздухот и ефект против гребење. Ergономски Дизајн : ременот на ранецот може да ја апсорбира потта и да ја олесни компресијата на ранецот, правејќи да се чувствувате поудобно. Патувајте со Вашето Домашно Милениче : овој ранец за миленичиња е специјално дизајниран за надворешни работи и патувања. Можете да го користите за да однесете мало куче или мачка на велосипед, камп, прошетка на отворено или запознавање пријатели.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пар Превртливи Врвови На Прстите Прилагодлив Прицврстувач Ракавици За Возење Со Лента Еластична Манжетна Летна Мраз Свила Заштита

Опис : површината На Ракавицата со хуманизиран дизајн на силиконски линии против лизгање може да го зго�

DEN 271.84

Менс Плус Големина Суичер Мода Еднобојна Кашмирска Постава Топол Памучен Џогер Панталони Еластична Половината Спортски Панталони

женски пижами панталони џогер панталони панталони со права нога женски панталони панталони за пј панта

DEN 2.00