• Свеж
- CARB AVR Автоматски Регулатор На Напон Генератор 4KW 5KW 5.5 KW 6KW 6.5 KW 7KW 7.5 KW

- CARB AVR Автоматски Регулатор На Напон Генератор 4KW 5KW 5.5 KW 6KW 6.5 KW 7KW 7.5 KW

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Оценка : 4kw до 10kw Shape : Полумесечина / Тркалезна Електрична Врска : 6 Жица (4 Сечилото Брзо Поврзување И 2 Единечни Жици) Поврзување Со Завртки : 2 Болт-5-1/2 "Центар До Центар Кондензатор Рејтинг : 250v 470u FSize : Должина-6-1 / 8" Висина-2-1/2 " Дебела : 7/8 "(Само Случај)Прилагодлив : Да. Пакет Вклучувајќи 1 x Автоматски Регулатор На Напон Генератор ова е За ЗАМЕНА НА GTDK ЗА AVR регулатор НА напон. Овој регулатор на напон се користи на многу различни брендови, модели и стилови на генератори кои се движат од 4 Kw до 10 Kw. ОВОЈ АВР се поврзува преку 2 дупки на врвот на кривата што се наоѓаат на 5-1/2 инчни центри. Големина : Должина-Висина од 6-1/8 инчи-Дебелина од 2-1/2 инчи : 7/8 инчи . АВР има приклучок за брзо поврзување со 4 сечила и 2 единечни жици што се поврзуваат со склопот на јаглеродна четка.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Џсаирл Црвена Долна Облека Комплет За Жени Секси Секси Жени Сатенска Долна Облека Чипка Крпеница Ноќница Со Врат Искушение Бебешка

Комплетот за облека за спиење е мек и елегантен, за да ви даде мрзлив сон Одличен Избор за Вашата Сопруга

DEN 0.67

Материјал: Пластична Боја На Производот: Како Што Е Прикажано Големината На Производот; Како Што Е Прикажано На Пакетот Со Слики

Материјал : Пластична Боја На Производот : Како Што Е Прикажано Големината На Производот; Како Што Е Прик

DEN 239.84

Блузи за вежбање со долги ракави За Жени Моден Комплет Женски Пролетен И Долг Ракав Тркалезен Врат Памук И Големи Димензии Женски

Моден Сет Женски Пролетен И Долг Ракав Тркалезен Врат Памук и Големи Димензии Женски Секојдневен Дводе�

DEN 735.84