• Свеж
Фау Долги Тропски Лисја -

Фау Долги Тропски Лисја -

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Додадете малку зеленило во просторот за забава со овие прекрасни и долги вештачки тропски лисја. Совршен декоративен додаток на забавен настан со тематика на луау или остров, овие лисја може да се користат и во проекти за украсување на домот или САМОСТОЈНИ центри за свадбен прием или друг свечен настан. Подобро "биди-лист" овие лисја ќе помогнат да се даде тропско чувство на секој простор! Полиестер. (6 парчиња. по сет) 4" х 27" Полиестер. (6 парчиња. по сет) 4" х 27".

Детални спецификации

Додатоци на производи

Калсунбаби Божиќ Женски Комбинезон Ромпер Облека За Спиење Печатење Цветни Шорцеви Ракав V Вратот Боди Ромпери Панталони Небесно

Женски секојдневен предвремен комбинезон со долги ракави со долг ракав овој МОДЕН Божиќен ПЕЧАТЕН ко�

DEN 1.33

Новороденчиња Девојчиња Пролет И Aut Ромпер Со Долги Ракави Возбудува Цврст Ромпер Ползавец Симпатичен Бебешки Триаголник Ползавец

Дете Бебе Бебе Момчиња Девојки Солидни Возбудувања Ромпер Комбинезон Облека Моден дизајн, 100% Сосема Но�

DEN 256.48

ЏИЈУГАЛА ЛЕД Очилата Осветлуваат Очила Неонски Бои Лед Бленда Нијанси Очила Тинејџери Возрасни Роденден Неонски Забава Фаворизира

LED Очила светне Очила Неонски Бои Led Shutter Нијанси Очила За Тинејџерите Возрасни Роденден Неонски Партија

DEN 2.33

Менс Плус Големина Суичер Мода Еднобојна Кашмирска Постава Топол Памучен Џогер Панталони Еластична Половината Спортски Панталони

женски пижами панталони џогер панталони панталони со права нога женски панталони панталони за пј панта

DEN 2.00

Реланфенк Зимски Women Женски Тренингот Поставува Јога Облека Чиста Боја Краток Ракав Слободно Време Џеб Дома Спортски Панталони

38" должина на панталони : 98см / 38 Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно пр�

DEN 431.84