• Свеж
Синтетичка перика со висока температура европски и Американски дами мода и реални влакна кратки перики со права коса

Синтетичка перика со висока температура европски и Американски дами мода и реални влакна кратки перики со права коса

DEN 709.12

Од стока
Во магацинот

Ве молиме Запомнете : Бојата На Оваа Ставка Може да Варира Поради Својствени Варијации во Производството или Поставките за Боја на Вашиот Компјутерски Монитор. 15 Дена Нема Причина За Враќање.Но, Ве Молиме Чувајте Ја Косата И Надворешното Пакување Непроменети. Ве молиме запомнете : сите перики ќе паднат, особено кога ги носите за прв пат, што е нормално. Бојата може да биде малку поинаква, во зависност од поставките за екранот на вашиот персонален компјутер или мобилен телефон. Ќе се потрудиме точно да ја претставиме бојата на сите производи. Материјал : оваа перика е изработена од висококвалитетни влакна од синтетички влакна отпорни на топлина. Тоа не е само мека и сјајна, но, исто така, нема пролевање, без заплеткувања, без мирис, и изгледа како вистинска коса! Погоден за долгорочна употреба. Многу погодна за многу прилики : облека погодна за секојдневниот живот, состаноци, свадби, забави и секоја пригода. Изберете го како најдобар подарок за пријателите, родителите, себе си и вашите најблиски. Карактеристики : природна како човечка коса, мазна и мека, без заплеткување, без необичен мирис. Убави и долготрајни бои без бледнее синтетички висока температура перика Европски И Американски дами мода и реални влакна кратки директно коса перики.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Пар Превртливи Врвови На Прстите Прилагодлив Прицврстувач Ракавици За Возење Со Лента Еластична Манжетна Летна Мраз Свила Заштита

Опис : површината На Ракавицата со хуманизиран дизајн на силиконски линии против лизгање може да го зго�

DEN 271.84

Реланфенк Зимски Women Женски Тренингот Поставува Јога Облека Чиста Боја Краток Ракав Слободно Време Џеб Дома Спортски Панталони

38" должина на панталони : 98см / 38 Совет : Ако не ја разбирате табелата со големини, ве молиме внимателно пр�

DEN 431.84